TALENTOVKA 2016 - soutěž v psaní na klávesnici PC

25.10.2016
Žáci Míša Cao, Petr Kasal z 8. třídy a Dominika Balková, Eliška Kučerová, Ondřej Pecina z 9. třídy se v pátek 21. října 2016 zúčastnili 14. ročníku soutěže v psaní na klávesnici PC „Talentovka 2016“ ...

Žáci Míša Cao, Petr Kasal z 8. třídy a Dominika Balková, Eliška Kučerová, Ondřej Pecina z 9. třídy se v pátek 21. října 2016 zúčastnili 14. ročníku soutěže v psaní na klávesnici PC „Talentovka 2016“, kterou pořádá Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod. Během příjemně stráveného dopoledne měli všichni přítomní možnost setkat se s panem Jaroslavem Zaviačičem – autorem programu ZAV, s jeho manželkou Ing. Helenou Zaviačičovou – devítinásobnou mistryní světa v psaní na klávesnici PC, která předvedla excelentní výkony v této dovednosti.
V konkurenci 33 soutěžících z 8 základních škol se naši žáci neztratili. Nejlepšího výsledku dosáhla Míša Cao, která se umístila na 9. místě. V soutěži družstev jsme vybojovali 4. místo.
Jmenovaným žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Miloslava Baumgärtnerová