Knihovnická beseda pro 1. – 3. tř.

9.10.2018

Dne 8. října 2018 se žáci 1. – 3. třídy zúčastnili knihovnické besedy Povídání o pejskovi a kočičce v Knihovně M. J. Sychry ve Žďáru n/S. Žáci se dozvěděli zajímavé informace o životě Josefa Čapka a jeho nejznámějších pohádkách. Zahráli si i na kuchaře a museli zjistit, co pejsek a kočička dali do dortu. Kvíz v závěru besedy zjistil, zda žáci pozorně naslouchali. Na úplný závěr si žáci mohli prohlédnout knihovnu se zajímavými knižními tituly, a protože v knihovně probíhá burza vyřazených knih, tak si někteří odnášeli zakoupené knihy. Setkání v knihovně bylo příjemné a poučné.

Mgr. Věra Štouračová